Turan zagra we Włoszech, tylko gdzie?

21-letni piłkarz Galatasaray, Arda Turan (na zdjęciu), zagra w nadchodzącym sezonie w lidze włoskiej – tego właśnie jest pewny agent zawodnika, Ahmet Bulut. Docelowym klubem Turka będzie Juventus albo Milan.

W wywiadzie dla portalu sportal.it Bulut powiedział: “W przyszłym tygodniu, już po zakończeniu Euro 2008, określimy sobie wszystko. Kontaktowali się ze mną już w jego sprawie przedstawiciele wielu klubów. Turan sam podniósł jednak wartość swojej karty zawodniczej i chce się tylko rozwijać. Mogę jednak powiedzieć, że w przyszłym sezonie będzie grał we Włoszech i to w którymś z wielkich klubów tamtejszej ligi. Zainteresowane są Milan i Juventus, w przyszły poniedziałek zaczniemy z nimi rozmowy na ten temat. Tak czy siak, Turan będzie grał we Włoszech.

www.corrieredellosport.it
www.sportal.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
35
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: