Piłkarze Juve na wypożyczeniu (12. kolejka)

W 12. kolejce Serie A zagrało sześciu piłkarzy Juve, którzy aktualnie przebywają w innych drużynach włoskiej pierwszej ligi. Najlepiej (6.43) zaprezentował się Michele Paolucci (na zdjęciu). W interesującym spotkaniu Catania wygrała u siebie 3:2 z Torino, a Paolucci rozegrał całe spotkanie.
Podobnie całe mecze zagrali zawodnicy Genoi: Domenico Criscito oraz Raffaele Palladino. Pierwszy został oceniony na poziomie 5.38, natomiast drugi 6.13.
Drużyna, w której gra obecnie Sergio Almiron – Fiorentina – przegrała z Cagliari 0:1, a Sam zawodnik wszedł w drugiej połowie za Kuzmanovicia uzyskując ocenę 5.43, czyli dokładnie o stopień niżej niż Paolucci.
Davide Lanzafame nie wykorzystał szansy gry przeciwko Interowi i nie pomógł swojej drużynie w urwaniu kilku punktów drużyny z Mediolanu. Gra Lanzafame była niewidoczna dla dziennikarzy, ponieważ pomimo 27 minut na boisku nie został oceniony. Zauważył go natomiast… sędzia, prezentujac żółty kartonik.
Ostatnim zawodnikiem Juve, który także znalazł się w notesie sędziego był Marcelo Zalayeta. Zalayeta wszedł w 35. minucie za Denisa jednak 20 minut po rozpoczęciu drugiej połowy powędrował na trybuny z czerwoną kartką na koncie. Dziennikarze ocenili go na 4.57. Jest to jak do tej pory najniższa nota zawodnika wypożyczonego w tym sezonie.

Nota – średnia not z włoskich gazet,
Min. – liczba rozegranych minut spotkaniu (0 – w przypadku gdy piłkarz był w kadrze na mecz, lecz nie miał okazji zagrać),