Marchionni zadowolony po meczu

Pomocnik Juve, Marco Marchionni (na zdjęciu), jest niezwykle zadowolony po wczorajszym wygranym meczu z Catanią, w którym zdobył pierwszą bramkę i miał szansę na strzelenie kolejnych.

Marchionni zaprezentował się całkiem nieźle we wczorajszym meczu, po którym powiedział: “Chcieliśmy udowodnić wszystkim, że prawdziwy Juventus to nie drużyna, jaką oglądali w meczu ze Sieną. Prawdziwy Juventus grał wczoraj.” Następnie, w wywiadzie dla Juventus Channel, dodał: “Kiedy udaje nam się wyrazić siebie w sposób, w jaki zrobiliśmy to w tym meczu, z szybkimi podaniami i umiejętnością szybkiego uwolnienia się spod krycia przeciwnika, trudno jest nam stawić czoła, tym bardziej pokonać.

Na koniec dodał jeszcze kilka słów na temat swojej pracy: “Osobiście czuję się dobrze fizycznie i jestem w stanie robić to, co mam w głowie. Ciągle ciężko pracuję, żeby być do dyspozycji za każdym razem, kiedy trener mnie potrzebuje.

28-letni pomocnik Starej Damy gra dla Juventusu od 2006 roku. Od tamtej pory w 50 meczach strzelił 3 bramki.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: