Salihamidzic wraca do treningów

Dzisiejszego przedpołudnia Bianconeri odbyli swój pierwszy z czterech zaplanowanych na bieżący tydzień treningów. Za wyjątkiem Tiago, Marchisio i Knezevica, którzy ćwiczyli na siłowni oraz Trezeguet, który, zmagając się z grypą pozostał w domu, cała reszta stawiła się w ośrodku treningowym.

Nieco inny tok ćwiczeń przybrali Chiellini oraz Ekdal, podobnie jak Salihamidzic (na zdjęciu), który dopiero co powrócił do ekipy po kontuzji łąkotki (co skutkowało również operacją prawego kolana, przyp.red.) po meczu z Chievo 8 kwietnia.

Amauri wciąż zmaga się z gorączką, natomiast powrócili już Legrottaglie i Molinaro, biorąc także udział w małej gierce wewnętrznej bez udziału bramkarzy. Warto dodać, że w tej końcowej fazie treningu nie uczestniczył ostatni z wcześniej wymienionych, czego powodem była operacja lewej ręki obrońcy, którą przeszedł nie dalej niż zeszłego poniedziałku.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: