Felipe Melo na testach medycznych

Najbliższe dni mają być dniami Felipe Melo (na zdjęciu). Brazylijczyk niebawem ma dołączyć do reszty trenujących w Pinzolo Bianconerich, najpierw jednak oficjalnie sfinalizowany musi zostać jego transfer z Fiorentiny. Lada chwila przejdzie testy medyczne w Turynie.

Melo wyjechał na urlop zaraz po zakończeniu rozgrywek Pucharu Konfederacji. Czas jednak wracać do pracy, do tego w nowym otoczeniu. Melo ma stawić się najpierw w Peruggi, gdzie pod okiem profesora Cerulliego przejdzie pierwsze testy medyczne, następnie podda się testom sprawnościowym w Turynie, po czym pojedzie do Pinzolo już jako zawodnik Juventusu, by rozpocząć przygotowania do nowego sezonu z Del Piero i spółką. Tymczasem czekamy na oficjalny komunikat klubu w sprawie jego przeprowadzki do Juve.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
26
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: