Buffon: Zagraliśmy lepiej niż z Bologną

Geniusz bramkarski po raz kolejny pokazał wczoraj Gianluigi Buffon (na zdjęciu). W kilku groźnych sytuacjach bramkowych Bayernu Monachium wyszedł obronną ręką, potwierdzając, że nie bez powodu został okrzyknięty najlepszym bramkarzem na świecie.

W pomeczowym wywiadzie dla Sky Sport powiedział: “Lepiej byłoby dla nas, gdybyśmy to wygrali. Zagraliśmy dosyć asekuracyjnie i uważnie, natomiast oni próbowali wszelkimi sposobami wbić nam piłkę do bramki, jak nie z tej to z tamtej. Oczywiście, nie możesz przyjechać na taki stadion i spodziewać się czegoś innego. Jeśli miałbym porównać ten mecz do naszego występu z Bologną, powiem, że moim zdaniem teraz zagraliśmy lepiej. Walczyliśmy, szarpaliśmy, momentami się męczyliśmy, ale daliśmy wyraźny sygnał, świadczący o tym, że jesteśmy zwarci i zgrani, nawet w chwilach, kiedy Bayern atakował naprawdę groźnie“.

Zapytany o akcję Ribery’ego, odpowiedział: “Ribery chciał strzelić piękną bramkę. Całe szczęście, że jestem wysoki i instynktownie udało mi się jej uniknąć“.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: