Chiellini: To jakieś nieporozumienie…

Po meczu z Palermo komentując wynik spotkania i postawę Bianconerich w słowach nie przebierał Giorgio Chiellini (na zdjęciu). Włoch uważa, że porażka jest zawsze porażką, dlatego nieużytecznym teraz byłoby szukanie wymówek czy usprawiedliwień.

Chiellini stwierdził: “Nie sądzę, żeby była to kwestia taktyki, jaką staraliśmy się realizować, bardziej mentalności. Ten mecz był jedną wielką pomyłką, równie dobrze mógłby skończyć się wynikiem 4:0. O tym dniu i o tej kolejce trzeba jak najszybciej zapomnieć, bo to jakieś totalne nieporozumienie“. Co teraz? “Po porażce trzeba się jak najszybciej podnieść, bo tylko odnosząc zwycięstwa można wymazać wszystko, co związane z porażką. Ważne, byśmy pracowali wszyscy razem i lepiej byłoby, gdybyśmy mieli taką szansę już teraz. Zrobimy to jednak po naszym powrocie ze zgrupowania“.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: