Zebina: Potrzebujemy przełomu niczym Milan

Po raz pierwszy od jakiegoś już czasu po meczu wypowiedział się francuski obrońca Juventusu, Jonathan Zebina. Piłkarz przyznał, że jest mu naprawdę przykro, iż turyński klub przeżywa ostatnimi tygodniami, jeśli nie miesiącami, trudne chwile.

Po meczu, przed kamerami Juventus Channel, Zebina powiedział: “Z tygodnia na tydzień coraz bardziej strach patrzeć na tabelę… Na pewno ci, którzy zostali w Juve ostatnimi laty, spodziewali się szybszego powrotu na drogę zwycięstw“. Póki co zmiana trenera nie przyniosła natychmiastowych sukcesów. “Żaden trener nie ma magicznej różdżki, którą zamacha, odmieniając sytuację” – stwierdził Jonathan. “Jedyna rzecz, którą uznałbym za wielki pozytyw, to że jesteśmy świetną grupą. Czego potrzeba, by odmienić los? Nie wiem, potrzeba nam tego, co pomogło Bayernowi i Milanowi. Najpierw Bayern w ogóle sobie nie radził, a teraz grają świetnie. Potrzebujemy przełomu, który odmieni sezon w naszym wykonaniu“.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: