Cannavaro: Żal i smutek!

Fabio Cannavaro (na zdjęciu) przyznał po zremisowanym meczu z Catanią, że szkoda mu straconych dzisiaj punktów. “Jesteśmy rozczarowani, nie zdobyliśmy dzisiaj punktu, tylko straciliśmy dwa” – powiedział wprost, po czym dodał: “Niestety, cały czas nie gramy dobrze. Stworzyliśmy kilka pojedynczych sytuacji, przede wszystkich w pierwszej połowie. Żal, że odpadliśmy z walki o Champions League i że wyprzedziło nas Napoli“.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: