Strona główna » Aktualności » Juventus rozwiazał kontrakt z Camorem
Juventus rozwiazał kontrakt z Camorem
Niedługo po tym, jak Juventus poinformował o rozstaniu z Jonathanem Zebiną, na oficjalnej stronie internetowej Starej Damy pojawiła się informacja dotycząca Mauro Camoranesiego (na zdjęciu). Włoch, podobnie jak Francuz, rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron.
W odróżnieniu od Zebiny, Mauro doczekał się na stronie internetowej gorących podziękowań za grę w drużynie Starej Damy. “Kiedy piłka nożna staje się sztuką” – zatytułowano treść podziękowań. “Jak w argentyńskim tango: rytm, improwizacja i pasja. Taki był futbol w wykonaniu Mauro Camoranesiego” – czytamy dalej. “Fani Juventusu kochali go i podziwiali przez osiem lat, w trakcie których “Camo” zachwycał klasą i wyobraźnią“.
W drużynie Starej Damy Mauro zaliczył 288 meczów, w których zdobył 32 gole, ale i dostarczył “wielu innych wrażeń, poprzez idealne podania, mierzone co do milimetra po fantastyczne sztuczki techniczne. Z Juventusem zdobył trzy tytuły mistrzowskie oraz dwa Superpuchary. W biało-czarnych barwach wywalczył także awans z Serie B, gdzie zdecydował się grać tuż po zdobyciu Berlina i mistrzostwa świata z reprezentacją Italii” – przypominają redaktorzy juventus.com.
Jaki był Mauro jako piłkarz Bianconerich? “Dla przyjaciół pogodny i zawsze pomocny, w kontaktach z mediami nieśmiały i ostrożny. Juventus i jego kibice na zawsze będą o Tobie wspominać z miłością i wdzięcznością“.
Do życzeń dołącza się także cała redakcja JuvePoland oraz polscy kibice Starej Damy. Dziękujemy za wszystko co zrobiłeś dla naszego klubu i życzymy powodzenia w nowym zespole!
www.juventus.com