Legro: Obrona zagała dobrze!

Choć wielu nie pozostawia na obrońcach Juventusu suchej nitki po zremisowanym meczu z Lechem Poznań, Nicola Legrottaglie (na zdjęciu) staje w obronie defensywy Bianconerich, uważając, że zagrała ona bardzo dobrze.

Po meczu Legro stwierdził: “Biorąc pod uwagę to, co robimy na treningach i porównując to z przebiegiem meczu mogę powiedzieć, że zagraliśmy w defensywie całkiem dobrze. Pierwsza bramka padła z rzutu karnego, trzecia była z kolei iście europejska. Może jedynie zostawiliśmy przeciwnikowi zbyt wiele miejsca na oddanie strzału. Jedyne, czego możemy żałować, to druga stracona bramka. Przeciwnicy nie stworzyli sobie żadnych klarownych sytuacji, Manninger był praktycznie bezrobotny“.

Na koniec zauważył: “We Włoszech tak to już jest: zamiast chwalić drużynę, która ze stanu 0:2 potrafiła wyjść na prowadzenie 3:2, mówi się tylko o straconych bramkach. Mecz się kończy, a śpiewka ta sama: stracone bramki. Czemu nie mówić o tych strzelonych? Wszystkim chyba przydałoby się nieco więcej rozsądku i równowagi. Na lepsze wyniki jeszcze przyjdzie czas“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
71 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
71
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: