Alessandro Del Piero wypowiedział…

Alessandro Del Piero wypowiedział się na temat spotkania z Interem.
Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwy mecz, w grę wchodził nie tylko finał, ale i prestiż. W dziecinny sposób straciliśmy wcześnie bramkę, ale byliśmy na tyle silni, aby powrócić. Zasłużyliśmy na wygraną. Myślę, że grałem dobrze, jestem szczęśliwy ze zdobytej bramki oraz z wybicia piłki z bramki podczas dogrywki. Całkowicie doszedłem do siebie po kontuzji.

Leć na mecz Juventus-Torino!

36 komentarzy

el101
el101
20 lat temu

Ja tam tez uwazam ze Saviola to drewno.ALEX THE BEST a ten Dydol czy Pydol to stara zardzewiała klamka od drzwi!!!

20 lat temu

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡° )> was wszystkich !!!!!!!!!!!!!!1Forza inter mieliscie szczesie ze taki sedzia trafila wam sie !!!!!!!!!!!!!!!11Forza Inter

Maxwel
Maxwel
20 lat temu

Alex poprostu jest najlepszym wloskim napastnikiem co tu duzo gadaj DEL PIERO RULEZZZZZZZZZZZZZZZZ(bez niego nie bylo by juve prawdziwy symbol druzyny)

pavel_nedved
20 lat temu

DYDOL nie bądż taki mądry gdyby nie sędzia to wygrali byśmy 2:1 bez dogrywki i karnych

20 lat temu

widać że kontuzja Alexa wyleczona bez niego JUVE daleko by nie zaszło.ma rację że w meczu z interem grał dobrze był jednym z najlepszych zawodników na boisku,Lippi wiedział kogo wpuścić

konkiel
konkiel
20 lat temu

JUVE w finale i to sie liczy a finał bedzie nasz bo Lazio nie jest wstanie zatrzymac juve i dostanoa 2 mecze w plcy ja wam to muwie

Batigol
Batigol
20 lat temu

Symbol, symbol i jeszcze raz symbol!!! Dzieki niemu Juve napewno sie przebudzi i zdobedzie wszystkie trofea w Europie!!!!

Oktawian
Oktawian
20 lat temu

Alex nie tylko codrze gada ale takze dobrze gra.obrone mamy do wymiany,ale nie ma sie co martwic Juve i tak jest wielkie.FORZA JUVE!!!!!!!Alex the best!

olszes_18
olszes_18
20 lat temu

Ogladalem ten mecz i musze przyznac ze tak slabej obrony w wykonaniu Juve jeszcze nie widzialem.Juve na boisku to byli:Alex,Nedved,Appiah,Miccoli i moze Ferrara a reszta to obserwatorzy.Ten sklad trzeba odmlodzic i zmienic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czerwik
czerwik
20 lat temu

Niewiem czemu piszecie o savioli zeby przyszedl do Juve on wogole by nie pasowal pod zespol Juventusu i do pary w ataku z Del Piero .

20 lat temu

A poza tym Alex zagrał rewelacyjnie! Jest on moim ulubionym piłkarzem.

20 lat temu

Proszę o wywalenie Dydola i jego postu. A gdyby sędzia nam pomagał, to by nie przedłużył o 5 minut!

Alex:]:]
Alex:]:]
20 lat temu

Del Piero jest najlepszy i jak możecie go porównywac do Platiniego on wiele wiecej zdobył z Juventusem tyle razy pokazywał że jest najlepszy !!!!!!!!

Alex:]:]
Alex:]:]
20 lat temu

DEL PIERO jest Boski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bociu
bociu
20 lat temu

Del Piero dobrze gada - dać mu...isostara.

morgus
morgus
20 lat temu

DYDOL ty chyba niewiesz z kim zadzierasz??!! To przez tego sedziego udało wam się wyrownać! Jednym słowem Inter zawsze byl słaby i bedzie słaby, ponieważ nie ma tak dobrej ławki i zawodnikow którzy by się tak dobrze zorumieli jak w JUVE a to że nam ostatnio nie idzie to tylko wypadek przy pracy. Alez zagraleś świetny mecz i w dodatku strzeliłeś bramkę jak i w regulaminowych 90 minutach jak i w rzutach karnych, obroniłeś nas… Czytaj więcej »

Chmiel
Chmiel
20 lat temu

To był prawdziwy, wielki comeback. Alex jest the best. To był prawdziwy "Powrót Króla". Gdyby grał z Romą - wygrałby oczywiście... JUVENTUS.