Toni za rok odejdzie z Juve

Napastnik Juventusu, Luca Toni (na zdjęciu) oświadczył w dzisiejszym wywiadzie, że po zakończeniu przygody ze Starą Damą przeniesie się za granicę. Bianconeri mają być ostatnim klubem we Włoszech, w jakim zagra zawodnik. Kontrakt Toniego kończy się w 2012 roku i po tym czasie zamierza on przenieść się do innego kraju i tam zakończyć karierę.

Według Bild, Toni najpewniej przeniesie się do Bundesligi, gdyż ponownie chce grać na boiskach, które dały mu zwycięstwo w Mistrzostwach Świata w 2006 roku.

Mam kontrakt ważny do 2012 roku. Poźniej chciałbym przenieść się za granicę” – powiedział napastnik Starej Damy.

www.insidefutbol.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: