Lichtsteiner: Grajmy jak w drugiej połowie!

Po meczu z Milanem wypowiedział się obok pozostałych również Stephan Lichtsteiner (na zdjęciu). Szwajcar uważa, że w Udine powinna wystąpić drużyna Juventusu z drugiej połowy spotkania z ekipą Rossonerich.

Inauguracja sezonu 2011/2012 zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższy weekend Bianconeri zmierzą się z Udinese. “Będziemy potrzebowali Juventusu z drugiej połowy meczu z Milanem” – powiedział Lichtsteiner. “W meczach przeciwko drużynom pokroju Milanu nie możemy pozwalać sobie na podejście, jakie mieliśmy w pierwszej połowie. Powinniśmy byli wyjść na boisko w taki sposób, jak zrobiliśmy to po przerwie. Tymczasem zawaliliśmy i straciliśmy dwie bramki. W drugiej połowie graliśmy zdecydowanie bardziej agresywnie i na rezultat takiej gry nie trzeba było czekać zbyt długo. W najbliższej kolejce ligowej musimy zagrać dokładnie tak, jak w drugiej połowie tego meczu z Milanem“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
25
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: