Pavel Nedved przypomniał o…

Pavel Nedved przypomniał o sobie w najodpowiedniejszym momencie. Gdy wydawało się, że Juve będzie ciężko o remis wtedy laureat Złotej Piłki poprowadził Bianconerich do wygranej.
Czeski pomocnik miał udział przy dwóch bramkach. Przy pierwszej brał udział w akcji po której Juve wywalczył rzut karny, natomiast gdy było już 2-2 sam zdobył zwycięską bramkę. Tym samym Pavel przypomniał, że wciąż jest w stanie prezentować wysokie umiejętności, którymi dysponował w zeszłym sezonie.
Po meczu powiedział: “Brescia gra dobrze w tym sezonie. Wiedzieliśmy, że będzie to trudny mecz.. Pierwsza połowa? Nie wiem gdzie podziała się nasza koncentracja, ale kiedy powróciliśmy na boisko po przerwie udowodniliśmy zę posiadamy wyjątkowy charakter. W tym meczu ważne było aby zdobyć bramkę. Zawsze próbuję tego co mam najlepsze – czasami się to udaje, natomiast czasami nie wszystko wychodzi tak jak powinno.