Feyenoord – Juventus 1:1

Juventus niestety nie wywiózł z Holandii trzech punktów i po remisie 1-1 z Feyenoordem Roterdam musi się zadowolić zaledwie punktem. Chyba nie taki start w Lidze Mistrzów wymarzyli sobie zarówno piłkarze, trener jak i kibice.
A rozpoczęło się dobrze, bo już w 31 minucie prowadzenie dla Juve uzyskał Camoranesi po przepięknym strzale zza pola karnego. Niestety 15 minut przed przerwą Van Hooijdonk z ewidentną pomocą sędziego pokonał Buffona z rzutu wolnego….
W drugim meczu grupy E Dynamo Kijów niespodziewanie pokonało Newcastle 2-0 i to właśnie zespół z Ukrainy po pierwszym meczu objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.
Druga drużyna włoska, Milan, która rozgrywała dziś swój mecz pokonała RC Lens 2-1. Obie bramki dla Rossonerich zdobył były piłkarz Juve Filippo Inzaghi.
Wczoraj natomiast AS Roma przegrała na Stadionie Olimpijskim 3-0 z Realem Madryt.