Juventus pokonał 2-0 zespół…

Juventus pokonał 2-0 zespół Newcastle w trzecim meczu pierwszej fazy grupowej Ligi Mistrzów. Obie bramki dla Bianconerich zdobył Alex Del Piero. Początek meczu nie zapowiadał końcowego sukcesu turyńskiego zespołu. Już w 16 minucie boisko musiał opuścić Marco Di Vaio. Na chwilę stracił przytomność i aktualnie znajduje się w szpitalu gdzie spędzi noc i zostanie poddany szczegółowym badaniom.
Utrata napastnika, który zdobył w ostatnim meczu z Dynamem dwie bramki trochę podcięła skrzydła Juventusowi. Newcastle miał parę okazji do zdobycia prowadzenia, ale na posterunku stał niezawodny Buffon. W końcu padła bramka. Autorem oczywiście był Del Piero. W chwilę potem mogło paść wyrównanie ale sędzie nie uznał bramki Shearera z powodu spalonego. Na dziesięć minut przed końcem ponownie na listę strzelców wpisał sie Alex Del Piero.
W drugim meczu grupy “E” Feyenoord zremisował bezbramkowo z Dynamem Kijów.