Juventus wygrał towarzyskie spotkanie…

Juventus wygrał towarzyskie spotkanie z zespołem Pro Vercelli (Serie C2). Mecz odbył się na Stadio Comunale i zakończył zwycięstwem Juve 3-0, po bramkach Salasa, Zalayety i Palladino z drużyny młodzieżowej.
Oprócz zwycięstwa Marcello Lippi mógł także cieszyć się z piłkarzy powracających do zdrowia – Antonio Conte zagrał całe spotakanie, Tacchinardi wszedł na początku, a Gianluca Pessotto w 22 minucie drugiej połowy. Dla tego trzeciego było to pierwsze spotkanie od 17 kwietnia, kiedy podczas meczu reprezentacji Włoch zerwał więzadła w kolanie.
W wyjściowej jedenastce zagrali: Chimenti, Ferrara, Fresi, Birindelli, Zenoni, Conte, Zambrotta, Camoranesi,
Olivera, Zalayeta, Salas. Na boisku pojawili się także powracający po kontuzjach Tacchinardi i Pessotto. Zawodnicy, którzy wystąpili w meczu z Newcastle mieli dzień odpoczynku.