Juventus w towarzyskim meczu…

Juventus w towarzyskim meczu pokonał Napoli 3-1. Mecz rozegrany został w Neapolu, a Lippi przetestował 18 piłkarzy. W pierwszej połowie Juventus bez żadnych problemów radził sobie z liniami obronnymi drużyny z Serie B, czego dowodem były trzy bramki. Pierwszą strzelił Nedved, a wynik po pierwszych 45 minutch ustalił Maresca. W drugiej na boisku pojawili się m.in. Del Piero, Trezeguet, Thuram.
Niestety w drugiej odsłonie Juventus nie pokazał pełni klasy i dał sobie wbić bramkę. Chimentiego pokonał Bernini. Na pięć minut przed końcem za kłótnie z sędzią z boiska wyleciał Montervono.

Napoli – Juventus 1:3
Bernini – Nedved, Miccoli x2

Skład Juve: Chimenti – Ferrara (Montero), Iuliano (Thuram), Birindelli, Pessotto – Conte (Camoranesi),
Maresca (Olivera), Appiah, Nedved (Davids) – Di Vaio (Trezeguet), Miccoli (Del Piero)