#FINOALLAFINE

Juve odzyskało Ramseya

Wszyscy z niecierpliwością czekają na możliwość wznowienia sezonu. Sytuacja jest uzależniona oczywiście od zatrzymania pandemii koronawirusa. Tuttosport zwraca uwagę, że jeśli uda się wznowić rozgrywki, Maurizio Sarri będzie mógł skorzystać z dodatkowego wzmocnienia.

W ten sposób żurnaliści określają odrodzonego Aarona Ramseya. W pierwszej części sezonu Walijczyk zaliczał jedynie przebłyski, w postaci bramek z Hellasem i Lokomotivem. Jednak tuż przed przerwą spowodowaną koronawirusem, zaczął prezentować odpowiedni poziom nawiązując do swoje dobrej dyspozycji z czasów gry dla Arsenalu.

W meczu ze SPAL posłał znakomitą piłkę do Juana Caudrado, który mógł dzięki temu obsłużyć Cristiano Ronaldo. Później Walijczyk sam wpisał się na listę strzelców znakomicie wbiegając w pole karne. 29-latek pokazał się także z dobrej strony przeciwko Interowi, otwierając wynik meczu.

Pokazując nareszcie swoją prawdziwą wartość, w przypadku wznowienia sezonu Ramsey może odegrać kluczową rolę w układance Sarriego.

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się żeby komentować
3 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Subskrybenci
 
Najaktywniejszy komentarz
Najciekawsze odpowiedzi
3 Autorzy komentarzy
MarceloZalayetaMateysŚw1Stu LbTp aka Up1zGaNy^ Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Św1Stu LbTp aka Up1zGaNy^
Użytkownik
Św1Stu LbTp aka Up1zGaNy^

Rambo is back ;D Nigdy w niego nie zwątpiłem i oby grał już zawsze w podstawie 😉

MarceloZalayeta
Użytkownik
MarceloZalayeta

🙂 Go go Rambo

Mateys
Użytkownik
Mateys

Gazety muszą mieć o czym pisać, więc piszą…

A prawda jest taka, że teraz kompletnie nic nie wiadomo. Świat piłki zmieni się potężnie po obecnym kryzysie. Równie dobrze Ramseya, Ronaldo czy jeszcze innych może w ogóle u nas nie być po wznowieniu rozgrywek (bo przyjmijmy, że trzeba będzie ciąć koszty, a w/w nie zgodzą się na takowe cięcia). Wróżenie z fusów. Ale jak mówię – sport zamarł, a dziennikarze też muszą mieć co do gara włożyć, więc piszą o byle czym…

MarceloZalayeta
Użytkownik
MarceloZalayeta

Bardzo się cieszę że zaczyna grać tak jak potrafi. Sami wiecie że caly czas go broniłem i ciągle wierzę ze może wskoczyć jeszcze lewel wyżej.

37 Campioni D'Italia