#FINOALLAFINE

5 ebooków – 5 zwycięzców!

Nasze konkursy, w których do wygrania było pięć ebooków najnowszej książki Piotra Dumanowskiego i Dominika Guziaka “W krainie piłkarskich bogów. O Polakach w Serie A” dobiegły końca. Dwa dni temu zadaliśmy ostatnie pytanie konkursowe, a teraz czas ogłosić laureatów.

Ostatnie pytanie sprawiło Wam najwięcej problemów ze wszystkich dotychczasowych. Osoby widoczne na konkursowym zdjęciu numer 4, to kolekcjonerzy, którzy udostępnili swoje eksponaty w J-Museum i w
nagrodę zostali zaproszeni na „Wieczór Kolekcjonera”, który miał miejsce na naszym stadionie. Najszybsza poprawna odpowiedz trafiła na naszą skrzynkę mailową od użytkownika Matera i to on wygrywa ebooka.

Przypomnijmy też zwycięzców poprzednich zagadek:

Pytanie konkursowe nr 1: Paweł Kukuś

Pytanie konkursowe nr 2: Michał Orszulak

Pytanie konkursowe nr 3: Łukasz Okoń

Przed nami również rozstrzygnięcie drugiego konkursu, w którym pytaliśmy Was jak radzicie sobie z nudą związaną z brakiem piłki nożnej i tęsknotą za Serie A. Nadesłaliście nam wiele pomysłów. Radowało nas, jak wielu z Was wysłało nam zdjęcia swoich pociech, którym jak widać od najmłodszych lat próbujecie zaszczepić bakcyla miłości do najlepszego klubu na świecie. My jednak postanowiliśmy wybrać i nagrodzić pracę zupełnie inną. Ebooka wygrywa Maciej Styś i jego pies Tesla, który w rytm muzyki znanej nam z Juventus Stadium uczy się gry w piłkę nożną!

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! A to nie koniec, bo niebawem na naszej stronie kolejne konkursy, bądźcie czujni!

Dodaj komentarz

Zaloguj się żeby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Najnowsze aktualności

Artykuł: Umarł król, niech żyje król.

Matuidi na testach

Toni: Pirlo podobny do Guardioli

Repubblica: Uwolnić się od kontraktów

Kto przejmie U23?

Real szuka wzmocnień w Juve?

Nowy trener i nowe mercato

de Ligt przejdzie operację

Frustracja Ronaldo weźmie górę?

37 Campioni D'Italia