60mln euro za Zapatę?

Jak donosi Sportmediaset Juventus jest zainteresowany ściągnięciem Duvana Zapaty, za którego Atalanta oczekuje 60 milionów euro. Kwota może zostać zmniejszona jeżeli Paratici zdecyduję się dołączyć do oferty kartę zawodniczą Mattii Perina, który znajduje się w kręgu zainteresowań drużyny z Bergamo. Z negocjacjami Juventus wstrzymywał się do zakończenia przez obie drużyny udziału w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Po wczorajszym meczu możemy więc spodziewać się złożenia oferty w najbliższych dniach.

Atalanta odpadła z Ligi Mistrzów po przegranej z PSG. Mimo prowadzenia 1:0 po bramce Pasalicia (asysta Zapaty) aż do 90. minuty ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:2. W ostatnich minutach meczu piłkarzom Gasperiniego zabrakło sił, a może po prostu szczęścia. W odstępie kilku minut Marquinhos i Choupo-Motinga odwrócili losy spotkania.