Juventus odpada z UEFA Youth League

Juventus Odpada Z Uefa Youth League

1/8 Młodzieżowej Ligi Mistrzów okazała się za trudna do przejścia dla drużyny Juventusu U-19. Bianconeri w Nyonie przegrali 1-3 z Realem Madryt prowadzonym przez Raula Gonzaleza i odpadli z rozgrywek. Przeciwnikiem Realu w ćwierćfinale będzie Inter, który uporał się z Rennes.

Porażka boli tym bardziej, że początek meczu ułożył się kapitalnie dla Juventusu. Już w trzeciej minucie bramkę zdobył Tongya, a dziesięć minut później z boiska wyleciał piłkarz Królewskich Jordi. Bianconeri grający jednak niemal cały mecz w przewadze oddali plac gry Hiszpanom, którzy skutecznie wypunktowali młodych Włochów. W ostatnich minutach Juventus zdominował Real i za wszelką cenę próbował doprowadzić do strzelenia choćby bramki kontaktowej, świetnie jednak spisywał się bramkarz Realu Fuidias, który w kilku sytuacjach uratował Królewskich.