#FINOALLAFINE

Agent Dybali zameldował się w Turynie

Czyżbyśmy mieli stanąć u progu zakończenia spekulacji dotyczących przyszłości Paulo Dybali? Wiele wskazuje na to, że tak.

La Gazzetta dello Sport donosi, że agent zawodnika, Jorge Antun, wkrótce spotka się z kierownictwem Juve, aby omówić przedłużenie umowy swojego klienta z drużyną ze stadionu Allianz.

Dybala wydatnie pomógł Juventusowi w zdobyciu dziewiątego z rzędu scudetto, ale doniesienia włoskich mediów sugerowały, że Stara Dama może być gotowa zarobić na sprzedaży Argentyńczyka.

Wizyta Antuna zdaje się unieważniać te spekulacje, ponieważ wskazuje na to, że strony intensywnie pracują nad nową umową dla 26-latka, a teraz nadszedł czas, aby spotkać się z dyrektorami klubu i dopieścić szczegóły.

Żurnaliści La Gazzetty dello Sport wcześniej ujawnili, że żądania płacowe Dybali początkowo zamroziły negocjacje, mimo iż Juventus zaoferował mu blisko 11 mln euro na sezon. Obecna umowa Dybali wygasa w czerwcu 2022 roku, a on ciężko pracował, żeby wrócić na boisko i chętnie się zwiąże z klubem długoterminowym kontraktem.

5
Dodaj komentarz

Zaloguj się żeby komentować
3 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Subskrybenci
 
Najaktywniejszy komentarz
Najciekawsze odpowiedzi
3 Autorzy komentarzy
SamaelAdiJuvePoki Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
AdiJuve
Użytkownik
AdiJuve

Zarząd znowu się stawia w trudnej sytuacji, albo się zgodą na chore żądania Dybali i jego agenta albo za rok Paulo odejdzie za pół darmo a i różnie może być też z jego motywacją. Dybala żąda kasy jakiej nie zarabiają tacy gracze jak Lewy, De Bruyne czy Salah, od których jest co najmniej poziom niżej i to w swoim prime timie. Tym bardziej w tej chwili w dobie epidemii i dużych spadków dochodów klubowych.

Samael
Użytkownik
Samael

Zrobili komin płacowy dla CR to teraz muszą się mierzyć z takimi żądaniami. Nie widzę w tym nic nienormalnego. Dybala był obok Ronaldo najlepszym piłkarzem poprzedniego sezonu i na tej podstawie oczekuje podwyżki (statystyki też miał świetne).

AdiJuve
Użytkownik
AdiJuve

Jak by dzięki Dybali wzrosły przychody komercyjne choć w połowie tak jak z powodu CR7 to bardzo proszę.
Ronaldo to nie tylko mega dobry zawodnik ale też wielka postać, Dybala nie ma podjazdu. Między innymi dzięki CR7 Juventus zrobił skok jeżeli chodzi o zyski komercyjne w jeden rok większy niż przez okres od calcioppoli do sezonu 2018/19. Tutaj nawet nie ma co porównywać Ronaldo zarabia na siebie gra ale także nazwiskiem.

Samael
Użytkownik
Samael

Ja się zgadzam ale jednak inni patrzą, a jeśli chodzi o sportowy aspekt to Dybala obok Ronaldo był najlepszym piłkarzem poprzedniego sezonu – także ma prawo wołać o podwyżkę (w wielu meczach grał lepiej niż Kris).

Poki
Użytkownik
Poki

Zarząd określi czy chce budować drużynę na oddanych zawodnikach czy tylko przeliczać zyski. Pawełek się pokazał, zaoferował co najlepsze wnosząc dodatki. Teraz pracodawca pokaże czy jest wyzyskiwaczem czy chce budować relacje.

Najnowsze aktualności

Pirlo: Jesteśmy drużyną w budowie

Danilo: Jesteśmy na odpowiedniej ścieżce

Przed meczem Juventus – Barcelona

Lucescu: Barca i Juve w 1/8 finału

Przegląd prasy 27.10

Juve jedną z najstarszych drużyn

Cuadrado: Mieliśmy już gorszy początek

Bonucci bez kontuzji mięśniowej

Szukając pozytywów

37 Campioni D'Italia