Asysty w Ameryce Południowej

Wczoraj w strefie CONMEBOL rozpoczęły się eliminacje do Mistrzostw Świata w 2022 r. W spotkaniach Kolumbii z Wenezuelą i Brazylii z Boliwią wzięli udział Juventini, Juan Cuadrado i Danilo.

Kolumbia wygrała u siebie 3:0, a Cuadrado asystował przy bramce Zapaty, który otworzył wynik mecz. Zawodnik Juve przebywał na boisku do 59 minuty, kiedy został zmieniony przez Morelosa. Cuadrado zagrał z prawej strony trzyosobowej formacji pomocy.

Brazylia, również na własnym boisku, rozbiła rywali 5:0. Danilo rozegrał pełne 90 minut, w czasie których zaliczył asystę przy trafieniu Marquinhosa. Piłkarz Starej Damy wystąpił na prawej stronie czteroosobowej obrony.

Dzięki wysokim zwycięstwom obie reprezentacje prowadzą w tabeli. W strefie CONMEBOL występują jeszcze Urugwaj, Argentyna, Peru, Paragwaj, Chile i Ekwador.

źródło: Around Turin