#FINOALLAFINE

Ronaldo vs Spadafora

W dzisiejszym przeglądzie prasy informowaliśmy o sporze na linii Cristiano Ronaldo – Vincenzo Spadafora, który rozgrzewa włoskie media. Oto co mieli do powiedzenia obaj panowie w tej sprawie.

Moja rodzina jest na innym piętrze w domu, nie możemy się kontaktować. Ja sam nigdzie nie wychodzę, teraz się opalam, także po to, by dni szybciej mijały. Szanuję protokół, nie złamałem go, jeśli tak zostało powiedziane to jest to kłamstwo. Wróciłem z Portugalii ponieważ ja i mój zespół zawsze przestrzegaliśmy procedur. To był powrót lotniczą karetką, nie miałem z nikim kontaktu, nawet w Turynie” – opowiadał Ronaldo na Instagramie.

Błyskawicznie Portugalczykowi odpowiedział minister sportu Spadafora: “Umiejętności pewnego gracza nie upoważniają go do arogancji, braku szacunku dla instytucji i do kłamstwa. Rzeczywiście, im bardziej ktoś jest znany, tym bardziej powinien czuć się odpowiedzialny za dawanie dobrego przykładu i przemyślane zachowania. Nie mam zamiaru ciągnąć tej sprawy w nieskończoność. Potwierdzam to, co wczoraj zostało powiedziane na temat opuszczenia hotelu Juve przez niektórych piłkarzy, opierając się na komunikacji klubu z ASL w Turynie. Nie będę interweniował w tej sprawie i ponawiam życzenia szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim, którzy uzyskali pozytywny wynik“.

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się żeby komentować
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Subskrybenci
 
Najaktywniejszy komentarz
Najciekawsze odpowiedzi
1 Autorzy komentarzy
izaak897 Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
izaak897
Użytkownik
izaak897

Cyrk i polityka. Sam staram się kompletnie nie zwracać uwagi na doniesienia nt wirusa, bo tylko się człowiek wkurza tym co politycy wyprawiają. Wiem tyle ile potrzebuje, tj, że mi siłkę zamknęli i że musze mieć zakrycie twarzy w pogotowiu 🙂

Najnowsze aktualności

Przed meczem Juventus – Barcelona

Lucescu: Barca i Juve w 1/8 finału

Przegląd prasy 27.10

Juve jedną z najstarszych drużyn

Cuadrado: Mieliśmy już gorszy początek

Bonucci bez kontuzji mięśniowej

Szukając pozytywów

Barcelona bez Coutinho?

Gracze: Patrzymy w przyszłość

37 Campioni D'Italia