Barcelona wygrywa i traci Pique

Przewroty I Powroty

W drugim dzisiejszym meczu grupy G, Barcelona nie dała najmniejszych szans węgierskiemu Ferencvaros i rozgromiła na Camp Nou rywali 5-1. Bramki dla Dumy Katalonii zdobyli Messi, Fati, Coutinho, Pedri oraz Debmele. W pierwszym składzie Barcelony na boisko wybiegł Miralem Pjanić, który grał do 76. minuty, zmieniony przez Sergio Busquetsa.

Trener Barcy Ronald Koeman może mieć jednak powody do zmartwień, w 68. minucie czerwoną kartkę otrzymał Gerard Pique, który nie zagra tym samym w meczu z Juventusem, który już za tydzień, w środę 28 października.