Przegląd prasy 22.11.2020

Przeglad Prasy 22112020

Na wszystkich okładkach włoskich gazet sportowych obecny jest Cristiano Ronaldo, który poprowadził Juventus do zwycięstwa z Cagliari. Dziś natomiast kibice calcio czekają na mecz na szczycie, Napoli-Milan, Rossoneri chcą odskoczyć, Azzurri dogonić lidera. Zapraszamy na przegląd włoskiej prasy w niedzielę 22 listopada.

Piękny CR7 – Juve rośnie, Cagliari pokonane 2-0, widać już szczyt! Dwie bramki Ronaldo, który celuje już w doścignięcie Pele. Paratici zapewnia: Zostanie z nami.
Napoli-Milan, już dziś mecz wagi ciężkiej. Bakayoko-Kessie na ringu pomocników, pojedynek pretendentów do scudetto. Gattuso spotka wielu starych znajomych, rozpoczynając od Ibry. Bonera: Będę konsultował się z Piolim w przerwie.
Immobile po aferze z wymazami wraca i ożywia Lazio, które w meczu na wodzie wygrywa z Crotone. Atalanta tymczasem rozbija się o ścianę w Spezii, tylko 0-0.
Conte musi sprawić, by Inter latał i odpowiada Eriksenowi, Torino dziś w Mediolanie spróbuje urwać punkty Nerazzurrim. Giampaolo i czterech piłkarzy z wirusem.

Juve, przytul mnie – Ronaldo z dwoma bramkami, Cagliari pokonane. Stara Dama na nowo wraca do gry w Serie A, teraz czas na Ligę Mistrzów. Szybkie dwie bramki portugalskiego gwiazdora, który zrównuje się z Ibrą w walce o tytuł Capocannoniere. Zachwyty Pirlo: Cristiano daje przykład wszystkim.
Wrócił Immobile, Lazio zwycięża. Mecz na wodzie, Biancocelsti radzą sobie w trudnych warunakch. Ciro: Dziękuję tym, którzy byli ze mną.
Conte: Eriksen? Miał już szasnę. Trener nie jest zainteresowany ideą dwóch rozgrywających, dziś z Torino Sanchez od pierwszej minuty zamiast Lautaro.
Lider jedzie do Neapolu, Azzurri chcą pokonać Milan i sięgnąć szczytu Serie A. Mertens z Insigne z przodu, Rossoneri z Rebiciem grającym blisko Zlatana.
Za granicą słaby Messi i słaba Barcelona, porażka z Atletico. Mourinho i jego Tottenaham na szczycie Premier League, Pep Guardiola pokonany. Poker Haalanda, Norweg strzela cztery bramki dla BVB.

Cristiano Wspaniały – Cagliari pokonane, Juventus awansuje na drugie miejsce, dublet Portugalczyka, który jest już na szczycie listy strzelców razem ze Zlatanem. 73 bramki w 95 meczach dla Bianconerich.
Napoli-Milan i pięć kluczowych pojedynków, by wygrać mecz na szczycie: Koulibaly-Ibra, Manolas-Rebic, Bakayoko-Kessie, Insigne-Calabria i Mertens-Romagnoli.
Inter-Torino, mecz trudny dla Granaty, kolejne testy pozytywne w ekipie z Turynu, w sumie już cztery osoby. Conte: Uważają nas za anty-Juve? Świetnie.
Golden Boy Haaland – świat oklaskuje Norwega. Wiadomości o zwycięstwie piłkarza w plebiscycie Tuttosport rozpowszechniły się po całej sieci, killer pola karnego potwierdza wielkość i strzela cztery bramki dla BVB w zaledwie 30 minut.
Immobile wraca i strzela, Lazio pokonuje Crotone, Spezia coraz silniejsza, tym razem zatrzymuje Atalantę.