#FINOALLAFINE

Cuadrado: To mój dom, jestem dumny z opaski kapitana

Po meczu z Cagliari dla DAZN wywiadu udzielił Juan Cuadrado, który z wielką radością nosił wczoraj opaskę kapitana Juventusu pod nieobecność Chielliniego i Bonucciego.

Jestem bardzo szczęśliwy, pierwszy mecz po przerwie jest zawsze trudny, widzieliśmy jednak bardzo zdeterminowany zespół. Jeśli utrzymujemy piłkę i naciskamy na przeciwnika, możemy cały czas nacierać i cieszyć się z gry w piłkę, czego chce nasz trener. Prosi nas, byśmy dobrze bawili się z piłką przy nodze, przy tym dobrze obsługując napastników i myślę, że stopniowo to coraz lepiej wychodzi. Mamy sporo nowych piłkarzy i powoli przyzwyczajamy się do stylu Pirlo” – powiedział Kolumbijczyk.

Najważniejszym jest, że nawet jeśli nie grasz cały czas dobrze, nadal osiągasz dobre wyniki. To co musimy zrobić, to grać tak, jakby każdy mecz był finałem. Opaska kapitana? Po wielu latach spędzonych tutaj, czuję że to mój dom, jestem bardzo dumny z opaski kapitana. Staram się być liderem na boisku i poza nim, w tej drużynie jest wielu zawodników którzy są kapitanami, wszyscy wnosimy swój wkład“.

9
Dodaj komentarz

Zaloguj się żeby komentować
5 Wątki komentarzy
4 Odpowiedzi
0 Subskrybenci
 
Najaktywniejszy komentarz
Najciekawsze odpowiedzi
8 Autorzy komentarzy
PokePosesivoeF.TruefanAlexx Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
MDM
Użytkownik
MDM

Cuadrado stał się jednym z symboli Juve w ostatnich latach. Na boisku zawsze pracowity, zawsze pod grą. Zasłużył na tą opaskę.

eF.
Użytkownik
eF.

Nic dodać nic ująć. Nie da się tego człowieka nie lubić. Taka dobra dusza w szatni.

grzwys
Użytkownik
grzwys

Cuadrado, zanotował 3 dramatyczne podania do przeciwnika pod rząd. Mimo to nie bał się dalej naciskać i chwilę po tym ‘dramacie’ z jego strony, napędził groźną akcję.
Stał się kawałem zawodnika. Większość piłkarzy, po takim rozpoczęciu później gaśnie na cały mecz.

uta123
Użytkownik
uta123

Mimo wszystko uważam, że to Buffon powinien ją założyć.

Alexx
Użytkownik
Alexx

Nie uważacie, że nasze problemy zaczynają się właśnie od obsadzenia pozycji bramkarza? Jak dla mnie Szczęsny jest średnim bramkarzem, nawet przeciętnym…słabo gra na przedpolu, ma słaby refleks, najczęściej rzuca się w momencie jak piłka go już mija i wpada do bramki. Jest ceniony, bo nie popełnia błędów i z tym się zgodzę, ale też w ogóle nie daje najczęściej drużynie czegoś ekstra w postaci obrony ciężkich strzałów. Do tego w porównaniu do Buffona wg mnie słabo dyryguje obroną, mało podpowiada w czasie meczu, nie krzyczy.

Posesivo
Użytkownik
Posesivo

Dobrze, że mamy lepszych fachowców w klubie 😉 gdyby Szczęsny był taki jak mówisz, to nie byłby drugi sezon pierwszym bramkarzem

Poke
Użytkownik
Poke

Panie, aleś Pan poleciał…Chyba inny Juventus oglądasz.

Posesivo
Użytkownik
Posesivo

Chyba już zawsze Cuadrado będzie mi się kojarzył z niespełnionym marzeniem Conte 😉

Truefan
Użytkownik
Truefan

A najlepsze jest to, że jeszcze niedawno wielu go sprzedawało, wyzywało i mówiło, że za słaby,za stary,za chaotyczny itp . Nie będę wskazywał tu nicków, ale oni wiedza, że piszę o nich :))

Najnowsze aktualności

Pirlo: Musimy lepiej kontrolować mecze

Inzaghi: Mogliśmy wygrać

Benevento-Juventus 1:1 (1:1)

Paratici: Dybala? Rok temu było to samo z de Ligtem

Składy na Benevento-Juventus

Inzaghi: Pirlo nie zaskoczył mnie nową rolą

Pirlo: Benevento to twardy zespół

Przegląd prasy 28.11.2020

Kłótnia o Arthura

37 Campioni D'Italia