#FINOALLAFINE

Messias: Nie ma dobrego momentu na grę z Juve

Już jutro Juventus podejmie u siebie Crotone. Przy tej okazji na parę pytań dziennikarzy odpowiedział napastnik gości, Junior Messias. Brazylijski napastnik zapowiada, że jego zespół zamierza wywieźć z Turynu pozytywny rezultat.

Crotone z dala od domu zawsze grało otwarcie przeciwko wielkim zespołom. Czy z takim samym nastawieniem zmierzycie się z Juventusem?

“To będzie bardzo trudny mecz, ale pojedziemy do Turynu wiedząc, że chcemy grać tak, jak potrafimy. Postaramy się wykorzystać całą dostępną broń, aby opuścić stadion z pozytywnym wynikiem”.

Czy to najlepszy moment, aby zmierzyć się z Juventusem? Czy przeżywasz to wyzwanie jak derby?

“Nie ma odpowiednich momentów na spotkanie z Juventusem. Grałem w kilku drużynach z Piemontu, ale dla mnie to nie są derby. W poniedziałek będzie to normalny mecz”.

Z powodu zakażenia koronawirusem opuściłeś pierwszy mecz. Jak ważne będzie dla ciebie zmierzenie się z graczem takim jak Cristiano Ronaldo?

“To wielki mistrz, mam satysfakcję, że ​​mogę zmierzyć się z takimi graczami jak on. Myślę o tym, żeby dobrze zagrać jako drużyna, w tej chwili nie możemy myśleć o rywalach indywidualnie”.

źródło: www.tuttojuve.com

Dodaj komentarz

Zaloguj się żeby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Najnowsze aktualności

Inzaghi: Zasłużyliśmy na więcej

Chiesa: Serce i wytrwałość zespołu

Pirlo: Profesjonalizm i poświęcenie

Juventus – Lazio 3:1 (1:1)

Składy na Juve-Lazio

Jak Pirlo odmienił Szczęsnego?

Powołani na Lazio

Artykuł: Na boisko wychodzą piłkarze

Przed meczem Juventus – Lazio

37 Campioni D'Italia