Przegląd prasy 4.03.2021

Przeglad Prasy 4032021

Milan jedynie remisuje z Udinese 1-1, co oznacza, że jeśli dziś Inter pokona Parmę, przewaga Nerazzurrich będzie wynosiła aż sześć punktów. Wczoraj wygrywają też Atalanta i Roma, Napoli remisuje. McKennie oficjalnie wykupiony przez Juve, teraz Locatelli. Zapraszamy na przegląd prasy.

Milan uratowany – błąd Gigio, Udinese obejmuje prowadzenie, Kessie wyrównuje dopiero w 97 minucie, nieobecności są odczuwalne.
Inter, uderz ich za 6. Dziś wieczorem Nerazzurri w Parmie, mogą powiększyć przewagę i zrobić ogromny krok w stronę scudetto.
Eurosprint – Super Dea na trzecim miejscu, wygrywa też Roma, Napoli remisuje.
Juve – Morata i McKennie, dwóch kluczowych ludzi dla Pirlo. Amerykanin oficjalnie wykupiony.

Conte próbuje uciekać – w połowie tygodnia mecz o znaczeniu strategicznym, Udinese remisuje na San Siro z Milanem, Inter jeśli pokona Parmę, będzie miał 6 punktów przewagi.
Roma i blitz we Florencji (2-1), Atalanta szaleje z Crotone (5-1). Napoli złapane w 94. minucie z Sassuolo (3-3). Za mediolańskimi klubami bój o Ligę Mistrzów, pięć drużyn i tylko sześć punktów różnicy.
Walka o utrzymanie: Cagliari pokonuje Bolognę 1-0, Benevento zalicza KO w meczu z Hellas.
Marco i Bruno Astori w wywiadzie trzy lata po śmierci swojego brata: Davide był Maradoną, jeśli chodzi o wartości. Bez niego życie jest zupełnie inne.

Milan traci, Inter się cieszy. Stryger Larsen daje prezent Milanowi w 97. minucie w postaci karnego, Kessi wyrównuje i ratuje Rossonerich przed porażką z Udinese. Donnarumma, co za błąd! Ibra z Teatru Ariston na ławkę. Conte może dziś zwiększyć przewagę na +6.
Cosmi KO, Luna Park Atalanta na piątkę, bramki strzelają Gosens, Palomino, Muriel, Ilicic i Miranchuk, Crotone zmiażdżone.
Covid i Lazio – odwołanie Toro, wyrok opóźniony.
Roma wygrywa we Florencji i stawia Prandelliego w trudnym położeniu.
McKennie już oficjalnie w Juve, teraz Locatelli. Teksańczyk zakupiony za 18,5 miliona euro, fundament na przyszłość w drugiej linii Bianconerich. Trwa polowanie na rozgrywającego, talent z Sassuolo pierwszym wyborem, alternatywą Jorginho.