Juventus – Cesena 3:1 (2:1)

Juventus rozpoczął przedsezonowe sparingi w przekonujący sposób pokonując Cesenę 3-1. Mecz odbył się w centrum treningowym Starej Damy. Na listę strzelców po stronie gospodarzy wpisali się De Winter, McKennie i Soule.

Zaledwie pięć minut zajęło podpopiecznym Maxa Allegriego objęcie prowadzenia. Silnym strzałem z prawej strony pola karnego wynik otworzył De Winter. Bianconeri dominowali i w 34. minucie podwyższyli prowadzenie, bramkę zdobył Weston McKennie. Cesena jednak szybko odpowiedziała, dwie minut póniej po interwencji Perina piłkę do siatki skierował Shpendi.

W drugiej odsłonie Allegri wprowadził sporo zmian, jednak nie wpłynęło to zbytnio na obraz gry. Bianconeri cały czas atakowali i w końcu dopięli swego za sprawą Matiasa Soule, który ustalił wynik. Końcówka meczu do zapomnienia, tempo gry wyraźnie spadło i obydwie ekipy czekały już tylko na ostatni gwizdek.