Kulusevski ma nadzieję na występ z Napoli

Dejan Kulusevski jest jednym z tych piłkarzy Juventusu, którzy wyróżniają się swoją grą podczas rozgrywanych obecnie kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Katarze zaplanowanych na przyszły rok. Szwed został sprowadzony do Juve w zeszłym roku i od razu wpisał się na listę kluczowych graczy pod wodzą Andrei Pirlo. W tym sezonie nie miał jeszcze okazji zacząć meczu w wyjściowym składzie, ale całkiem prawdopodobne, że już z Napoli będzie taka możliwość.

Przerwa na mecze międzynarodowe jest dla Kulusevskiego świetną szansą na to, by udowodnić swojemu klubowemu trenerowi, że jest obecnie w dobrej formie i zasługuje na więcej minut na murawie.

Szwedzki pomocnik zaliczył świetny występ w meczu z Hiszpanią, rozgrywając całe spotkanie i zdobywając asystę na zwycięską bramkę w drugiej połowie, dzięki czemu Szwecja wygrała 2:1. W następnej kolejce na Szwedów czeka Grecja i będzie to kolejna okazja dla Dejana Kulusevskiego, aby pokazać się z jak najlepszej strony i zapewnić sobie miejsce w wyjściowym składzie na mecz Juventusu przeciwko Napoli, który zaplanowany jest na 11 września o godzinie 18:00.