Znamy już składy na wyczekiwane Derby Turynu, które rozpoczną się już o 18:00!

Juventus (4-4-2): Szczęsny – Danilo, De Ligt, Chiellini, Alex Sandro -Bernardeschi, McKennie, Locatelli, Rabiot – Chiesa, Kean

Ławka rezerwowych: Perin, Pinsoglio, De Sciglio, Pellegrini, Bonucci, Rugani, Arthur, Cuadrado, Bentancur, Kaio Jorge, Kulusevski.

Torino (3-4-2-1): Vanja – Zima, Bremer, Rodriguez – Singo, Pobega, Mandragora, Aina – Lukic, Brekalo – Sanabria

26 komentarzy
2 lat temu

Nie moge ogladac meczu.... kto moze cos powiedziec??? Jak to wyglada widze tylko w statystykach ze Torino wyglada lepiej, ale cos wiecej o meczu??

2 lat temu

Czemu Max ściąga Keana, a trzyma nadal tego beznadziejnego Bernadescihiego

2 lat temu

Bardzo słabe Juve po 45 minutach , musimy odrabiać punkty bo strata juz jest duża , a tu zero chęci .Wyciągnąć Chiese z drużyny i wyglądamy tragicznie gdzie ten pavlo93 co tak kozaczył po meczu z Chelsea ??

2 lat temu

Amerykanin i Kean to po prostu tragedia!!!! Obaj mieli sytuację aby objąć prowadzenie.... Rabiot za to dzisiaj lepiej niż w ostatnim meczu.

Don Mati
2 lat temu

Tak to jest jak najlepszego pomocnika w drużynie i chyba top 2 na świecie robi się napastnikiem, teraz nie ma kto prowadzić ataków, dla mnie Allegrii zrobił krok wstecz a nie rozwinął w ciągu 2 lat nietrenowania, wygląda to beznadziejenie, Rabiot za to najlepszy do tej pory