Juventus U23 1:1 Pro Sesto

Czy Talenty Z U23 Zasila Pierwszy Zespol Juventusu

Po remisie 2:2 z AlbinoLeffe Juventus U23 podejmował na własnym stadionie zespół Pro Sesto, który zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli Serie C. W związku z tym kibice mieli nadzieje na zwycięstwo i zbliżenie się do czołówki.

Niestety mecz nie zaczął się najlepiej dla zawodników Juventusu U23, bowiem jeszcze w pierwszej połowie, a dokładniej w 32. minucie bramkę dla gości strzelił Riccardo Capogna. Taki wynik utrzymał się już do końca pierwszej części spotkania. Tuż po przerwie Lamberto Zauli przeprowadził aż trzy zmiany, które miały pomóc w odrobieniu strat. Czas mijał, a na tablicy wyników wciąż widniał rezultat 0:1 dla gości. Kiedy na zegarze wybiła 90 minuta i rozpoczął się doliczony czas, wielu myślało, że Bianconeri będą musieli pogodzić się z porażką. Na szczęście sposób na bramkarza rywali w 91. minucie znalazł Cosimo Marco Da Graca i zdobył bramkę na 1:1, a wynik ten utrzymał się już do końca.

Juventus U23 (4-3-3): Garofani – Leo (84′ Turicchia), Riccio, Poli, Barbieri – Sersanti, Zuelli (46′ Leone), Palumbo (46′ Aké) – Soulé, Sekulov (46′ Pecorino), Cudrig (72′ Da Graca)

Pro Sesto (4-3-3): Del Frate – Maldini (73′ Della Giovanna), Pecorini, Mazzarani (73′ Giubilato), Caverzasi – Gattoni, Brentan, Ghezzi (81′ Motta) – Capelli (63′ Gualdi), Capogna (63′ Buongiorno), Scapuzzi