Noty za mecz z Fiorentiną

Noty Za Mecz Z Empoli

Juventus wygrał wczoraj z Fiorentiną 1:0 po bramce Juana Cuadrado w ostatnich minutach meczu. Niestety kolejny już raz, w tym sezonie Bianconeri nie mają za sobą najlepszego meczu. Na wyróżnienie zasłużyli Juan Cuadrado, Weston McKennie oraz Matthijs de Ligt. Natomiast słowa krytyki powinni przyjąć Alex Sandro oraz Adrien Rabiot.

Dla porównania TUTAJ znajdziecie noty zawodników Fiorentiny.

TOP: Juan Cuadrado – w 78. minucie zmienił słabego Adriena Rabiota i w pierwszej minucie doliczonego czasu gry zdobył piękną bramkę, która rzutem na taśmę zapewniła Juventusowi zwycięstwo. Oprócz tego po wejściu na boisko zaliczył kilka groźnych dośrodkowań i udanych dryblingów.

FLOP: Alex Sandro – walczył z Odriozolą i Callejonem, ale nie do końca wypełnił swoje zadanie, bowiem atakujący Fiorentiny kilkukrotnie zmuszali Mattię Perina do interwencji. Brazylijczyk kolejny już raz rozegrał słaby mecz i ewidentnie jest pod formą.