Juventus Women 2:2 Wolfsburg

Juventus Women Druzyna Kobiet

Zawodniczki Juventus Women rozgrywały wczoraj mecz w ramach 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Po porażce z Chelsea wszyscy liczyli na lepszy wynik. Spotkanie rozpoczęło się idealnie, bowiem już w 22 minucie bramkę zdobyła Cristiana Girelli, niestety radość prowadzenia nie trwała zbyt długo, ponieważ trzy minuty później do wyrównania doprowadziła Lena Lattwein.

Do końca pierwsze połowy wynik się już nie zmienił. Druga część zaczęła się od agresywnej gry, co przyniosło dwie żółte kartki dla zawodniczek Wolfsburga. Agresywna gra przyniosła jednak efekty i już w 65. minucie Niemki uzyskały prowadzenie za sprawą trafienia Tabei Wassmuth. Zaraz po tym Joseph Montemurro zdecydował się na przeprowadzenie aż czterech zmian w krótkim odstępie czasowym i na szczęście udało się uzyskać upragniony cel. W 91. minucie drugą bramkę w tym meczu zdobyła niezawodna Cristiana Girelli, a wynik 2:2 utrzymał się już do końca.

Juventus Women (4-3-3): Peyraud-Magnin; Lundorf (71′ Hyyrynen), Gama, Salvai, Boattin; Rosucci (67′ Hurtig), Pedersen, Caruso (77′ Bonfantini); Bonansea (77′ Staskova), Girelli, Cernoia

Wolfsburg (4-2-3-1): Schult; Hendrich, Wedemeyer, Janssen, Rauch; Oberdorf, Lattwein; Wassmuth (66′ van de Sanden), Huth, Knaak (66′ Bremer) (90+3′ Starke), Roord (90+2′ Svava)