Wolfsburg 0:2 Juventus Women

Po remisie z damską drużyną Wolfsburga w ramach trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzyń zawodniczki Juventus Women podeszły z nadzieją do rewanżu z niemieckim zespołem. Niestety mecz ten nie zaczął się szczęśliwie dla naszych piłkarek, bowiem już w 22 minucie boisko musiała opuścić Valentina Cernoia, a zastąpiła ją Arianna Caruso. Pomimo osłabienia pierwsza połowa była dość wyrównana i zakończyła się wynikiem 0:0.

Druga część meczu rozpoczęła się znacznie lepiej dla naszych zawodniczek, ponieważ w 53. minucie bramkę samobójczą strzeliła obrończyni Wolfsburga Kathrin Hendrich. Obie drużyny nadal toczyły wyrównaną grę, a przeprowadzone przez trenerów zmiany nie zmieniły jej obrazu. Kiedy wydawało się, że już nic się nie wydarzy, a mecz zakończy się wynikiem 0:1, napastniczka Juventusu Andrea Staskova umieściła piłkę w siatce i w 93. minucie zamknęła wynik. Dzięki tej wygranej Juventus Women wskoczyły na 2 miejsce w tabeli Ligi Mistrzyń i są bliskie awansu do fazy pucharowej.