Przegląd prasy 25.11.2021

Przeglad Prasy 25112021

Inter w fazie pucharowej Ligi Mistrzów po dziesięciu latach przerwy, Milan wygrywa w Madrycie i nadal walczy! Świetny dzień włoskich drużyn w Lidze Mistrzów, zawiodło natomiast Napoli, które w Lidze Europy uległo Spartakowi. Zapraszamy na przegląd prasy.

• Liga Mistrzów o której można krzyczeć – Inter w 1/8 finału po 10 latach przerwy, przełamanie tabu. Dwie bramki Dżeko przełamują Szachtar. W Madrycie z Realem Inter zagra o pierwsze miejsce. Inzaghi: “Ten ciężar spadł z naszych ramion“.
  • Cud Messiasa – Milan podbija Madryt i pozostaje w wyścigu. Atletico przegrywa w końcówce, teraz czas na Liverpool.
  • Napoli i kolejne KO, Spalletti podaje rękę rywalowi, porażka 1-2 w Moskwie ze Spartakiem, ryzyko odpadnięcia z Europy.
  • Lazio mierz wysoko, Roma, złota szansa dla Zaniolo. Dziś kolejne mecze rzymskich drużyn w europejskich pucharach.
  • Inter wyzwolenie – Szachtar De Zerbiego przegrywa w Mediolanie po dwóch bramkach Dżeko, 1/8 finału po 10 latach przerwy i radość Inzaghiego: “Wielkie osiągnięcie“.
  • Zamach w Madrycie – Messias w końcówce daje trzy punkty Milanowi, Atletico pokonane, teraz kolejna ostatnia szansa z Liverpoolem.
  • Diego na zawsze z nami, mija rok od śmierci Maradony, Napoli i Argentyna oddają hołd niezapomnianemu piłkarzowi.
  • Spalletti wściekły, Napoli znów przegrywa. KO w Moskwie ze Spartakiem. Luciano wdaje się w awanturę z rywalami.
  • Wszyscy w centrum uwagi – Juve na wokandzie po londyńskim biciu. W sobotę Atalanta, oto plan Bianconerich na odzyskanie utraconego pola w lidze przed przerwą międzynarodową.
  • Dżegol dla Interu, Messias, co za Milan! Mediolańskie kluby wygrywają w Lidze Mistrzów, Inter jest już w 1/8 finału, po raz pierwszy od 10 lat. Milan musi poczekać na mecz z Liverpoolem, nadal nie wszystko zależy od nich.
  • Napoli przerywa w Moskwie, złość w dniu, w którym oddajemy hołd Diego. Rok temu odszedł Maradona.
  • Belotti myśli o odnowieniu kontraktu z Toro.