FC Internazionale Milano 1:1 Juventus Women. Bramka Boattini dała remis w ostatnich sekundach meczu

Po remisie 2:2 z damską drużyną Fiorentiny przyszedł czas na zmianę rozgrywek. Tym razem zawodniczki Juventus Women zmierzyły się z piłkarkami Interu w ramach ćwierćfinału Coppa Italia Femminile. W pierwszej połowie nie działo się zbyt wiele, brakowało bramek oraz kar indywidualnych. Początek drugiej połowy przebiegał podobnie do pierwszej części, a po kilku przeprowadzonych zmianach w obu drużynach w końcu doczekaliśmy się otwarcia wyniku, niestety niekorzystnego dla Juventus Women. W 72. minucie bramkę dla Interu zdobyła Ajara Nchout i postawiła nasze zawodniczki w trudnej sytuacji. Bianconere musiały rzucić się do odrabiania start i kiedy w doliczonym czasie gry wszyscy stracili już nadzieję, to bramkę dającą remis strzeliła Lisa Boattini. Mecz zakończył się remisem 1:1, a rewanż odbędzie się 12 lutego o godzinie 15:00.

Juventus Women (4-3-3): Peyraud-Magnin; Lundorf, Gama, Lenzini (81′ Nilden), Boattin; Caruso (81′ Zamanian), Rosucci (65′ Pedersen), Cernoia (75′ Bonfantini); Bonansea (65′ Grosso), Staskova, Hurtig

Inter (4-3-3): Gilardi; Sonstevold, Kathellen, Kristjansdottir, Merlo; Simonetti, Csiszar, Brustia (62′ Karchouni); Bonetti (87′ Polli), Njoya Ajara (73′ Marinelli), Pandini (73′ Portales)