Noty piłkarzy Juventusu za mecz z Hellasem. Debiut marzeń Vlahovicia, bramka i najwyższe oceny w drużynie

Juventus po dobrym meczu pokonał wczoraj Hellas Verona 2:0 po bramkach nowych zawodników – Dusana Vlahovicia i Denisa Zakarii. Cała drużyna ma za sobą bardzo solidne spotkanie, jednak kilku zawodników zdecydowanie wyróżniało się na tle reszty. Wśród nich można wymienić Dusana Vlahovicia, Alvaro Moratę, Denisa Zakarię, Danilo i Paulo Dybalę.

TOP: Dusan Vlahović – zaliczył debiut marzeń, zdobył pierwszą bramkę w meczu i zachwycił cały stadion. Poza golem Serb bardzo dużo pracował dla całej drużyny, często odciągał obrońców i stwarzał ogromne zagrożenie dla bramki rywali. Wszedł do drużyny z przytupem i razem z Denisem Zakrią całkowicie odmienił oblicze zespołu.

Najniższe noty: Wojciech Szczęsny – ciężko nazwać go FLOP’em, jednak zgodnie z tradycją to miano przypada zawodnikowi, który uzyskał najniższe noty. Polak zagrał solidny mecz i zrobił to co do niego należało, czyli zachował czyste konto. Co prawda zawodnicy Hellasu nie tworzyli zbyt wielu groźnych sytuacji, ale były momenty, w których Wojciech uratował drużynę przed groźną akcją lub nawet stratą bramki.