Juventus U23 1:0 Pro Patria. Bianconeri podtrzymują dobrą serię

Zawodnicy Juventusu U23 chcący podtrzymać dobrą passę dwóch zwycięstw i remisu, podejmowali wczoraj zespół Pro Patria. W pierwszej połowie nie działo się zbyt wiele, jednak wszyscy byli zaniepokojeni stanem zdrowia Kaio Jorge, który opuścił boisko już w 27. minucie. Jak się później okazało Brazylijczyk zerwał ścięgno w prawym kolanie. Kiedy sędzie wysłał zawodników na przerwę na tablicy wyników widniało 0:0. Druga część rozpoczęła się od serii zmian, jednak na bramkę nadal trzeba było trochę poczekać. Dopiero w 72. minucie sposób na bramkarza rywali znalazł Andrea Brighenti i zapewnił Bianconerim zwycięstwo 1:0. Juventus U23 zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli Serie Ci po 28 meczach ma 42 punkty na koncie.

Juventus U23: Israel – Barbieri, Riccio, Poli, Anzolin – Zuelli, Miretti (64′ Barrenechea) – Aké (46′ Brighenti), Kaio Jorge (27′ Compagnon), Iocolano (64′ Cudrig) – Pecorino (83′ Da Graca)

Pro Patria: lia, Galli, Sporetti, Molinari, Nicco, Pierozzi (69′ Ferri), Fietta, Colombo, Ghioldi (80′ Castelli), Piu (80′ Parker), Pesenti (69′ Stanzani)