Przegląd włoskiej prasy sportowej 7.05.2022

Inter odwraca losy meczu z Empoli i znów wyprzedza Milan, odpowiedź Rossonerich jutro. Juve wypuszcza z rąk wygraną z Genoą, gospodarze strzelają w 96. minucie i wierzą w utrzymanie. Mou – burmistrz Olimpico, zachwyty nad trenerem Romy. Zapraszamy na przegląd prasy.

• Inter, szalone wyprzedanie. Nerazzurri wracają do punktu przewagi, zły początek z Empoli, które prowadziło już 2-0. San Siro jednak inspiruje drużynę do wielkiego powrotu 4-2. Lautaro niepowstrzymany, Inzaghi: “Żelazny charakter“.
  • Jutro w Weronie Pioli musi zareagować i odzyskać pierwsze miejsce, statystyki korzystne dla Milanu.
  • Flop Juve, gol Dybali to za mało, Vlahović jest teraz problemem. Criscito w 96. minucie z karnego daje nadzieję, Genoa wierzy w utrzymanie.
  • Lecce i Cremonese mogą świętować, awans do Serie A. Monza zdenerwowana, znów play-offy.
  • Wyścig o scudetto – Lautaro odwraca losty meczu z Empoli, Nerazzurri znów na szczycie. Inzaghi: “Nie poddamy się“.
  • Juve kruszy się na Marassi, Dybala strzela, później dwa gole Genoi. Allegri zrozpaczony i zszokowany: “Oddaliśmy trzy punkty“. W środę Derby d’Italia, Puchar Włoch do zgarnięcia – starcie z Interem.
  • Mou – burmistrz Olimpico. Rok Jose, idola Romy. Przywrócił klubowi światło, zainspirował drużynę, uwiódł fanów. Tylko 7000 biletów na finał w Tiranie, polowanie trwa.
  • Lecce wraca do Serie A po dwóch latach, awansuje też Cremonese. Alessandria relegowana do Serie C. Perugia pokonuje Monzę, obydwa kluby w play-offach.
  • Juve, będziecie biegać w Coppa Italia, prawda? Bianconeri przegrywają w Genoi, Dybala najpierw strzela, później w ostatnich minutach gospodarze odwracają losy meczu. Criscito z decydującym karnym.
  • Rekord Lautaro, Inter wierzy. Nerazzurri pokonują Empoli. Niepokój Milanu, jutro wyjazd do Milanu, w tle tajemnica funduszu Investcorp.
  • Torino, chcesz być wielkie? Dziś mecz z Napoli, ale Jurić zadaje pytania o przyszłość. “Na wzgórzu Superga, widziałem tam jedność i ambicję kibiców, teraz klub musi zdecydować którą drogę wybrac. Belotti, podpisz kontrakt“.
  • Lecce i Cremonese świętują – jest Serie A. Koszmar Alessandrii, spadek do Serie C.