Składy na mecz Juventus-Inter.Danilo jednak od początku

Kluby podały już składy na finał Pucharu Włoch, w którym Juventus zmierzy się z Interem. Początek meczu zaplanowano na godzinę 21:00, a emocji na pewno nie zabraknie.

Juventus (4-2-3-1): Perin – Danilo, de Ligt, Chiellini, Alex Sandro – Zakaria, Rabiot – Cuadrado, Dybala, Bernardeschi – Vlahović

Ławka rezerwowych: Szczęsny, Pinsoglio, Pellegrini, Bonucci, Rugani, Arthur, Locatelli, Nicolussi Caviglia, Miretti, Morata, Kean, Aké.

Inter (3-5-2): Handanović – Skriniar, de Vrij, D’Ambrosio – Darmian, Barella, Brozović, Calhanoglu, Perisić – Dzeko, Lautaro

22 komentarzy
dreamer1897
1 rok temu

Bonucci nigdy nie będzie prawdziwym liderem.
Nie myślałem, że tak frajersko zagramy w finale.
Wyleczyłem się z oglądania tego zespołu przynajmniej do końca sezonu.
Może po wakacjach coś się zmieni.

mati4343
1 rok temu

I hu. Bombki strzelił, Allegri sam zepsuł ten mecz swoimi pierwszymi zmianami w 60 minucie i tym samym potwierdza że powinien się pożegnać po tym sezonie bo on nadal jest taki sam jak był gdy odchodził...

Don Mati
1 rok temu

Niech ktoś choc raz skrytykuje Ruganiego, De Light dał 2 karne z du... Inetrowi, niech ktoś daje 80 mln I dziękuję

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Don Mati
mati4343
1 rok temu

Dlaczego w tym meczu nie dostaje szansy Miretti chłopak zagrał dwa dobre mecze ale nie bo przecież młody jest.

Interista
1 rok temu

Pod innym postem życzyłem sobie i Wam dobrego meczu i narazie się spełnia. Fajne widowisko. Jedna akcja może zdecydować. Forza Inter! Forza Juve!

rashom
1 rok temu

Gramy naprawdę niezły mecz i co robi Allegri? Oczywiście wprowadza Bonucci'ego za Zakarię w 65 minucie... już wiedziałem, że będziemy mocno cofnięci i właśnie tak było. Ewidentna gra na wynik (od 65 minuty!), Inter przycisnął i wyrównał na 2:2. Następnie Allegri wprowadza Arthura za Giorgio, gdzie tu jest sens? Ten człowiek jest niereformowalny.

1 rok temu

ha 😀 ten trenerzyna za dyche za rok spusci juventus do serie b.. czy tylko ja jestem na tyle dalekowzroczny zeby zobaczyc ze zaden szanujacy sie klub nie ma prawa miec takiego beztalencia trenerskiego na lawce? 😀

benny
1 rok temu

To jest nie do wiary. Jedyne trofeum, jakie możemy w tym roku wygrać, a my wystawiamy rezerwowych

SebX
1 rok temu

Allegri miał pewnie przemyślana taktyke na mecz (gramy na 0 z tyłu, a z przodu moze coś wciśniemy fartem) ale w 6 minucie przestała być aktualna. W normalnym zespole mozna by sie spodziewać przejścia na jakiś wariant bardziej ofensywny, ryzykowny. Problem w tym, że taki zapierdziel jest na treningach juve, ze wariantów ofensywnych nie ma czasu opracować.

1 rok temu

Będzie 1:2? Najpier Vlaho, którego dobrego sezonu nie udało się do końca zabić Allegriemu, potem betonowanie wyniku, 1:1 szybko po przerwie i 1:2 w 89 minucie po kretyńskim faulu albo ręce w polu karnym?