Rabiot: Fatalny początek, później jednak zagraliśmy lepiej niż w lidze

Verona Italy October 30 2021 Adrien Rabiot Juventus Portra

Były zawodnik PSG Adrien Rabiot, nie był zadowolony z wyniku meczu otwierającego pierwszą kolejkę fazy grupowej Ligi Mistrzów. Zdaniem Francuza, pierwsze 20 minut ustawiło spotkanie. Pomocnik uważa jednak, że druga połowa może napawać optymizmem.

Zaczęliśmy źle, zwłaszcza w pierwszych 20 minutach. Cierpieliśmy, cofnęliśmy się zbyt głęboko, na szczęście w drugiej połowie poprawiliśmy się. Mogliśmy zremisować, trzeba było być tylko bardziej precyzyjnym. Jestem trochę zły, zwłaszcza z powodu pierwszej połowy. Dwie wcześnie stracone bramki, ten mecz mógł być inny” – powiedział Rabiot po meczu dla Canale 5.

Udowodniliśmy w drugiej połowie, że potrafimy grać lepiej. Mieliśmy swoje szanse, teraz trzeba pracować i myśleć o Benfice. Dziś poszło nam lepiej niż w meczach ligowych, trzeba znaleźć odpowiedni system i odpowiednich piłkarzy na boisku. Wiem, że jest dużo krytyki pod adresem trenera i piłkarzy, ale to normalne gdy przegrywasz. Sezon jest długi, będziemy pracować by się poprawić“.