Juventus – Benfica 1:2 (1:1). Wygrali lepsi

Porażka Juventusu na własnym stadionie z Benficą. Bianconeri wyszli na prowadzenie już w 4. minucie po uderzeniu głową Milika, do którego z rzutu wolnego dośrodkował Paredes, ale sił starczyło im na jakieś 20 minut dobrej gry. W drugiej części pierwszej połowy do głosu zaczęli dochodzić goście, którzy tuż przed przerwą wyrównali po uderzeniu Joao Mario z rzutu karnego, podyktowanego za faul Mirettiego. 10 minut po wznowieniu gry wynik ustalił Neres, który skorzystał z bierności linii defensywnej Juventusu i dobił uderzenie Silvy. Bianconeri szukali wyrównania – po centrostrzale Keana piłka zatrzymała się na słupku, a świetną okazję po podaniu Di Marii zmarnował Bremer. Wynik ostatecznie nie uległ zmianie i Juventus po dwóch kolejkach fazy grupowej jest w fatalnej sytuacji, notując pierwszy raz w historii klubu dwie porażki w pierwszych dwóch spotkaniach.

Juventus – Benfica 1:2 (1:1)

4′ Milik (asysta Paredes) – 43′ Joao Mario (rzut karny), 55′ Neres

Juventus (3-5-2): Perin – Bremer, Bonucci, Danilo – Cuadrado (58′ De Sciglio), McKennie, Paredes, Miretti (58′ Di Maria), Kostić (70′ Kean) – Milik (70′ Fagioli), Vlahović

Benfica (4-2-3-1): Vlachodimos – Bah, Silva, Otamendi, Grimaldo – Florentino, Fernandez (81′ Aursnes) – Neres (81′ Chiquinho), Joao Mario (86′ Draxler), Rafa Silva (86′ Goncalves) – Ramos

Żółte kartki: 42′ Miretti, 45′ Perin, 59′ Danilo, 73′ Paredes – 26′ Bah, 45′ Joao Mario, 86′ Florentino

27 komentarzy
1 rok temu

W lidze na 18 pkt do zdybycia mamy 10- a graliśmy ze średniakami.
W LM okrągłe 0.

Mamy połowę września, a sezon ju może być stracony.

Gdyby jeszcze gra jakos wyglądała...ale tu nie ma nic, a do tego zawodnicy grają chyba na zwolnienie Maxa.

Jest sporo kontuzji, ale bez przesady zeby Salernitana nas cisła?

Jak ten sezon ma być do uratowania to trzeba podziękować Maxowi.

Jest wolny Tuchel, on dobrze się sprawdza w takich misjach.

1 rok temu

Pewnie zostane zjechany tutaj, ale wczoraj coś we mnie pękło. Bylo mi zwyczajnie przykro ale wiecej za tego trenera nie będę oglądać meczy. Zbyt mocno człowiek to przeżywa. To juz nawet nie jest rozrywka to zwykle ciosy w pysk. Kiedys przeżywałem te mecze na równi z meczami reprezentacji. Później Juve bylo nawet ważniejsze, ale odnoszę wrażenie że ludziom w zarządzie nie zależy na football tylko na liczbach w Excelu przy raportach. Wczoraj na stadionie bylo mnóstwo wolnych miejsc, gwizdy, niezadowolenie, a oni dalej nic nie robią z tym. Czy nie lepiej wymienić trenera niż kolejnych 10 zawodnkow? Forza JUVE

Andryu
1 rok temu

Nie szukam usprawiedliwień, ale czy Waszym zdaniem karny nie powinien zostać powtórzony? Przecież Mario nie dość że się zatrzymał to nawet cofnął.

1 rok temu

Obiektywnie patrząc jesteśmy w doopie i się jeszcze urządzamy. Dwa tak słabe mecze u siebie pod rząd. Zero ambicji. Strzelona bramka i ok wystarczy. Straciłem część wiary ,która ciągle się we mnie jeszcze tli. Nie ,że przestanę kibicować. Nie jestem sezonowcem ale ciężko teraz będzie wspierać wobec postępującego marazmu.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Voracious
1 rok temu

Tuchel już wyleciał z Chelsea na początku sezonu a co z sir maxem!!??? Czy w Juventusie są sami ludzie zaślepieni tym nieudacznikiem którzy wogule nie widzą ze ten gość ciągnie klub na samo dno

Sebass123
1 rok temu

. Trza sie przyzwyczajac nie ma Kim grac i Niema odpowiedniego trenera Co tu duzo pisac …. Jestesmy bardzo slabi

Tab
Tab
1 rok temu

Oj tam, oj tam.
Ważne, że jest DNA winnerow i projekt , jak jop Twoju mać.

zimmi85
1 rok temu

20 -25 min świetnej gry w Naszym wykonaniu i pytam się, co wydarzyło się później? Brak sił, samozadowolenie czy po prostu Benfika zdecydowała się wejść w mecz i skończyć Nasze przedstawienie? Druga połowa, szkoda stuknieć klawiatury na to zjawisko.
Nie wiem jakie zadania na boisku dostaje Vlaho, ale ciężko ogląda się tego świetnego niegdyś napastnika. Wyjście z grupy zaczyna przypominać walkę o życie, nie koniecznie ze szczęśliwym zakończeniem

mjecho
1 rok temu

Jeśli nie stać nas na zwolnienie Betona, to znaczy, że stać nas na upadek mentalny drużyny, upadek wizerunkowy klubu, a w efekcie upadek finansowy.

Allegri = R. I. P. Juve

ESIO_1988
1 rok temu

Co tu dużo mówić i pisać..... Byliśmy słabsi i tyle. Widzę tylko w tym wszystkim jeden plus mamy duże straty kadrowe i smutne by to było gdybyśmy grali tak w najmocniejszym składzie naszczescie w tym składzie i w takich personaliach pewnie długo już grać nie będziemy. Może to śmieszne ale wierzę w to że jak wróci Szczęsny Alex Sandro Locatelli Pogba Rabiot Chiesa i tak na 100% Di Maria to Juventus będzie jeszcze wstanie wyjść z tej grupy. Warunek nie ważne jak to trzeba wygrać dwa razy z Maccabi i liczyc że to samo zrobi PSG z benfica. I potem trzeba będzie być może już nawet że wszystkimi tymi graczami pojechać do Lizbony i będą wtedy musieli wygrac