Niezwykła pogoń i awans Primavery Juventusu

Juvepoland Primavera

Primavera Juventusu zmierzyła się dziś z PSG w ramach ostatniej kolejki Ligi Młodzieżowej UEFA. Zespół prowadzony przez Paolo Montero przegrywał do 89. minuty aż 1:4. Sędzia doliczył 5 minut, co pozwoliło Bianconerim na niesamowitą pogoń, która ostatecznie dała remis 4:4. W doliczonym czasie trafili Kenan Yildiz, dla którego była to druga bramka w meczu, a także Dean Huijsen i Lorenzo Anghele.

Ostatecznie drużyna Montero zakończyła zmagania grupowe na drugim miejscu z 11 punktami, ustępując o 2 oczka PSG. Wyeliminowani zostali więc Benfica Lizbona i Maccabi Hajfa. Największą uwagę kibiców przykuwa 17-letni Yildiz, który latem przybył do Turynu z Bayernu. Turek występuje na pozycji ofensywnego pomocnika i jest związany ze Starą Damą kontraktem do 2025 r.