Cassano: Obrzydliwy Juventus, obsceniczna hańba

@bobotvofficial / facebook.com

Wygrana Juventusu z Hellasem Verona była piątym kolejnym ligowym zwycięstwem drużyny Maxa Allegriego. Jednak wygrana Bianconerich nie wywarła pozytywnego wrażenia na Antonio Cassano.

Były reprezentant Włoch omówił mecz Juve na swoim koncie na Instagramie: „Niesmak pozostaje. Obrzydliwy Juventus, wygrywa w Weronie bez celnego strzału. Obsceniczna hańba, a ich trener jest zadowolony. Ten sezon jest wypaczony, nie mogę myśleć, że Juventus grając z ostatnią drużyną w tabeli nie oddaje nawet strzału na bramkę”.

To nie jedyne w ostatnim czasie ostre słowa ma temat gry Juve wypowiedziane przez Cassano. Po wygranym przez drużynę Starej Damy spotkaniu z Interem Mediolan były piłkarz powiedział w Bobo tv, że gospodarze nie zasłużyli na zwycięstwo: „Przez 45 minut Juventus nie oddał pół strzału na bramkę, pozwolili Interowi całkowicie prowadzić grę. Gdyby Nerrazzuri strzelili dwa lub trzy gole w pierwszej połowie, nikt nie mógłby narzekać. Ostatecznie mecz został rozstrzygnięty dzięki dwóm szansom stworzonym przez fantastycznego gracza, jakim jest Kostić. Przy 0-0 Inter mógł strzelić trzy gole, a przy 1-0 wyrównać i objąć prowadzenie. Lautaro Martinez zmarnował fantastyczną okazję. Zwycięstwo Juventusu nie jest zasłużone. To obrzydliwy sposób na wygraną. Te dwie drużyny odpadają z walki o Scudetto, chyba że Milan i Napoli też będą przegrywać”.

Obecnie w tabeli Serie A prowadzi Napoli z przewagą 8 punktów nad Lazio i Milanem, 10 punktów nad Juve i 11 punktów nad Interem i Atalantą.