Składy na mecz Juventus – Atalanta. Chiesa i Vlahović w ataku

Sklady Na Mecz Juventus Atalanta Chiesa I Vlahovic W Ataku

Znamy już składy na sparing Juventus – Atalanta, który rozpocznie się o 20:30. Do gry po przerwie wraca Adrien Rabiot, a towarzyszyć mu w pomocy będą Cambiaso, Locatelli, Miretti i Weah.

Juventus (3-5-2): Perin – Danilo, Bremer, Alex Sandro – Cambiaso, Rabiot, Locatelli, Miretti, Weah – Chiesa, Vlahović

Ławka rezerwowych: Pinsoglio, Daffara, Gatti, Rugani, Huijsen, Kostić, Soulé, Nicolussi C., Iling-Jr, Hasa, Milik, Yildiz.

Atalanta (3-5-2): Musso – Scalvini, Djimsiti, Kolasinac – Zappacosta, De Roon, Koopmeiners, Ederson, Bakker – Zapata, Lookman

5 komentarzy
zimmi85
8 miesięcy temu

oglądałem ten meczyk, tak ogólnie i mniej fachowo niż opisał to PROBL3M, można dodać, że wygląda to fajnie. Moim zdaniem oczywiście, w pierwszej połowie zjedliśmy Atalantę, brakowało tylko szczęścia by pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 lub 3:0. Szczególnie pierwsze 25 min było mocno intensywne i Atalanta nie bardzo wiedziała jak zejść z "tej karuzeli", w drugiej połowie gra trochę się wyrównała, chodź nadal uważam, że graliśmy szybciej od rywala i byliśmy groźni.