Składy na mecz Udinese – Juventus. Cambiaso od pierwszej minuty

Sklady Na Mecz Udinese Juventus Cambiaso Od Pierwszej Minuty

Trenerzy odsłonili już karty przed dzisiejszym meczem pierwszej kolejki Serie A pomiędzy Udinese i Juventusem. Szansę od pierwszej minuty otrzymał Cambiaso, który dobrze prezentował się w presezonie. Początek spotkania zaplanowano na 20:45!

Juventus (3-5-2): Szczęsny – Danilo, Bremer, Alex Sandro – Weah, Miretti, Locatelli, Rabiot, Cambiaso – Chiesa, Vlahovic

Ławka rezerwowych: Pinsoglio, Perin, Gatti, Huijsen, Rugani, Pogba, Kostić, McKennie, Fagioli, Nicolussi C., Milik, Yildiz, Iling-Jr., Soulé.

Udinese (3-5-2): Silvestri – Nehuén Pérez, Bijol, Kabasele – Festy, Zárraga, Walace, Lovric, Kamara – Thauvin, Beto

18 komentarzy
Book
8 miesięcy temu

Byla intenywnosc,byla walka,bylo widac jednosc na boisku.
Daje sie zauwazyc lepszą atmsfere i głód zwycięstw.Chiesa i Vlahovic pogodzili się ,że nie będą mieli doczynienia z ofensywnym trenerem,myślę tez że Allegri do nich dotarl podczas przygotowan do sezonu i jest jakoś inaczej. Liczę też na trochę lepszy styl ,nie ukrywam ,poprzedni sezon mnie zmęczył.

Mecz nam się fajnie otworzył a,potem wszystkobsie ukladalo i było zbyt latwo wrecz ,ale zapracowaliśmy sobie na to.
Ostatnio nie radziliśmy sobie gdy przegrywalismy szczegolnie na wyjazdach, gdy przełamiemy się pod tym wzgledem to może w końcu zaliczymy dobry sezon.

Cała drużyna super, ładnie to wygląda , szkoda Rovelli że odszedł oby reszta tego składu została i pokazała na co ich stać . Chiesa i Vlaho to nasza przyszłość 🤍🖤

Don Mati

2 połowa i już super broniący się Juventus, zero zaskoczenia, widać jak Udinese ma to gdzieś że jest 3:0 bo wiedzieli co będzie w 2, stary kochany Max

AdP83

Kurza twarz Cambiaso ma charakter no nooo

Debeva

Ciekawostka dla tych co nie oglądają:
Żadna drużyna serie A w poprzednim sezonie nie przebiegła tyle co Juventus w pierwszej połowie 🙂
Prosiłem o zaangażowanie każdego piłkarza i to otrzymałem. Oby to nie była przysłowiowa jedna jaskółka.

Qbolo

I to mi się podoba, purpura!!!

Zix88

Nie chcę zapęszac ale pomimo szybko zdobytej bramki, która ustawia mecz, to i tak super, że Juve atakuje dalej.

TheBill

Tak na gorąco: niestety Weah najsłabszy na boisku. Wygląda jak ciało obce, miejmy nadzieje, że to pierwsze śliwki robaczywki i później będzie tylko lepiej.